top of page

ВІДПОЧИНОК У МАРУСІ

"У Марусі" - місце відпочинку недалеко від Києва де відпочивають із сім'єю, друзями, корпоративно з колегами або в повній самоті та спокої. Особливе розташування та велика територія комплексу дозволяють не порушувати особистий простір одне одного.
17
15
19
14
18
photo_2020-04-20_23-56-56

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Приготуйтеся до активного відпочинку, повного веселощів та пригод! Наша база відпочинку пропонує не лише можливість грати у волейбол, м'яч чи бадмінтон, але також має спеціальний мотузковий парк для дітей. Дозвольте своїм дітям насолодитися рухливими іграми та подолати різні перешкоди, тоді як ви насолоджуєтеся активним відпочинком. У нас є все, що потрібно для веселого та енергійного відпочинку для всієї родини!

СПОКІЙНИЙ ВІДПОЧИНОК

Відкрийте для себе справжнє задоволення відпочинку на природі "У Марусі"! Пориньте в гармонію з навколишньою природою, насолоджуючись спокоєм та медитацією. Розмірковуйте про важливі питання, розслабляйтеся в затишному гамаку, оточеному сосновим лісом і березовим гаєм. Дихайте свіжим повітрям і насолоджуйтесь зеленою травою, надихаючись ідеальним місцем вашого істинного відпочинку.
bottom of page