top of page

МІНІ-ЗООПАРК  У МАРУСІ

Ласкаво просимо до міні-зоопарку "У Марусі" — місце, де на вас чекають неймовірні зустрічі з дивовижними тваринами! Представляємо вашій увазі нашу чудову колекцію, що включає в себе спокійного віслюка, сім'ю витончених оленів, красеня-павича, цікавих кіз, граціозних гусей і забавних качок.
Перед вами відкривається можливість поринути у світ природи та дізнатися більше про наших звірів. Спостерігайте, як ослик розкриває свою ніжну та доброзичливу натуру. Помилуйтеся грацією оленів, коли вони ходять всією родиною. Обережний павич вас вразить своїм чудовим пір'ям і елегантними рухами.
Знайдіть натхнення у життєрадісній грайливості кіз, які неодмінно викличуть у вас посмішку. Насолоджуйтесь забавними звуками і вгамуйте свою цікавість, спостерігаючи за гусаками та качками, що плавають в озері. ​ У "живому куточку" У Марусі ми прагнемо створити атмосферу взаємної поваги та піклування про тварин. Ми пишаємося тим, що всі наші тварини перебувають у дбайливих руках та мають комфортні умови проживання.
Приїжджайте до нас та проведіть незабутні моменти у Міні-зоопарку "У Марусі". Відпочиньте від міської метушні, насолоджуйтеся свіжим повітрям та навколишньою природою. Наші звірі привітні та раді новим друзям! ​ Ласкаво просимо до міні-зоопарк "У Марусі" - місце, де любов до тварин втілюється в реальність!
bottom of page