top of page

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Організуйте незабутні події на території бази відпочинку У Марусі! ​ Ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг, щоб зробити ваше свято по-справжньому особливим. ​ Наша база пропонує провести на своїй території весілля, корпоративні заходи, дні народження, тематичні вечори, концерти, фестивалі, ретрити та інше. Події можуть бути як нечисленними, так і з великою кількістю гостей. Зручні альтанки різної місткості – від 10 до 60 осіб – стануть ідеальним місцем для вашої компанії.
Для професійних фотографів або просто люблячих фотографувати пропонуємо вибрати наш неймовірний фон для фотосесій – сосновий або березовий ліс, озеро або величезна літня поляна. ​ Наша база розташована далеко від населених пунктів, тому гучна музика та велика кількість гостей нікого не потурбують. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися святкуванням без жодних обмежень.
Наші партнери, охоронна компанія Стелс-1 забезпечує цілодобову охорону та безпечну стоянку для автомобілів наших гостей. Ви можете бути впевнені у безпеці та зручності вашого перебування. ​ Також ми можемо організувати доставку наших гостей з Києва до "МарусІ" і назад. ​ Зверніться до нас, щоб створити незабутні спогади про особливі події. Робіть свята неповторними разом із нами на базі відпочинку "У Марусі"!
bottom of page